filmTerminal

Maailmakino ja filmiklassika Terminalis

Private Fears in Public Places – Nädala film #129

51jfkalmnvl“Private Fears in Public Places”(Prantsusmaa 2006)
(originaal: Coeurs)
Lavastaja: Alain Resnais
Operaator: Eric Gautier
Osades: Sabine Azéma, Isabelle Carré, Laura Morante jt.

“Private Fears in Public Places” on Alain Resnais’i poolt lavastatud film, mis näidendi “Private Fears in Public Places”(Alan Ayckbourn) adaptsioon.
Tegemist on autorile omase lähenemisega, nimelt tema esimene teos oli samuti Alan Ayckbourn’i näidendi(Smoking/No Smoking) kohandusega filmilinale. Samuti kasutab ta eelmisest teosest tuntud näitlejaid ning ka sisu ja ülesehitus järgib autorile omast joont.
Kaasaegses Pariisis põimuvad kuue tegelaskuju elud omavahel. Dan (Lambert Wilson) on töötu sõjaväelane. Mees veedab oma elu alkoholi seltsis baarides, kurtes oma karmi saatust baarman Lionel’ile(Pierre Arditi). Dan’i suhe Nicole’iga laguneb ning ajalehekuulutusest leiab mees endale uue silmarõõmu Gaëlle (Isabelle Carré), kes on kaunis, kuid ebakindel noor naine. Naine elab koos oma venna Thierry’ga(André Dussollier). Thierry omakorda töötab kinnisvaramaaklerina ning üritab oma töö kaudu leida õele korterit. Samal ajal tundub vennale, et tema vanem töökaaslane Charlotte (Sabine Azema) saadab talle siivatuid vihjeid. Mees astubki arvatava väljakutse suunas sammu. Kas ja kuidas neil kuuel inimesel omavahel kohtuda tuleb ja kas kohtumised toovad rõõmu või kurbust, seda kõike on võimalik teada saada, kui vaadata filmi “Private Fears in Public Places”.

Terminalis saadava “Private Fears in Public Places” DVD hinnaks on 9 eurot

Advertisements

Kommenteerimine on suletud.