filmTerminal

Maailmakino ja filmiklassika Terminalis

Under the Tuscan Sun – Nädala film #81

k2-_b5e70cf5-9027-40dd-ad17-7809b1087377.v2“Under The Tuscan Sun”(USA 2003)
Lavastaja: Audrey Wells
Operaator: Geoffrey Simpson
Osades: Diane Lane, Raoul Bova, Sandra Oh jt.
Muusika: Christophe Beck

“Under The Tuscan Sun” on ameerika draama sugemetega romantiline komöödia, mille lavastajaks on Audrey Wells, kes on tuntud selliste filmide poolest nagu: The Truth About Cats & Dogs (1996), The Fugees (2012) ja Shall We Dance? (2004).
Film põhineb Frances Mayes’i samanimelistel memuaaridel, mille käigus äsja lahutatud kirjanik ostab Toskaanasse villa, lootusega, et see muudab ta elu täielikult.
Frances Mayes (Diane Lane) on San Fransiscos elav kirjanik, kelle esmapilgul ideaalne elu teeb ootamatu pöörde, kui tuleb ilmsiks, et mees petab teda. Ootamatult ellu saabunud tormilised ajad viivad kirjaniku depressiooni ning ei lase tal enam kirjutada. Sõbranna Patti (Sandra Oh) soovitab naisel võtta aeg maha ja sõita kuldse Toskaana päikese alla Euroopasse. Frances küll keeldub esialgu, kuid lõpuks nõustub ja leiabki end korraga Toskaanas, kus teeb impulssostu ning enne kui reisiväsimus jõuab lahtuda on noor naine vana mahakäinud villa omanik. Kuidas taoline seikluslik samm naise elu muudab ja kas lisaks uutele kohtumistele leiab kirjanik ka oma muusa? Seda kõike saab näha, kui vaadata filmi “Under The Tuscan Sun”.

Terminalis saadava “Under The Tuscan Sun” DVD hinnaks 8 eurot.

Advertisements

Kommenteerimine on suletud.